Uygulama Alanları

Benzin istasyonları yaygın olarak bulunsa da, ticari elektrikli araç şarj istasyonlarının sayısı hala taleplerinden daha azdır. Ve bu talebin, giderek daha fazla insan çevreye duyarlı hale geldikçe ve ana ulaşım şekli olarak EV'leri seçtikçe artacağını da unutmayalım. Bu nedenle, EV şarj istasyonlarına sahip olmak, birçok işletme ve devlet kuruluşu için büyük bir fırsat sunuyor.

ticari elektrikli araç şarj istasyonları

Ticari Alanlar

Ticari yerlerii EV şarj istasyonları haritasına koyun ve yeni işletme kiracıları çekin.    Seviye 2 EV şarj cihazlarımız, güç tüketiminizi düşük tutarken bile mülkünüzün değerini artırmaya yardımcı olacaktır.    Gelir akışınıza sadece EV sürücülerinden aldığınız değişken ücret değil, aynı zamanda 8” dokunmatik ekranımızla oluşturabileceğiniz benzersiz reklam fırsatları da dahil olacaktır.

İşyerleri

Çalışanlarınızı en iyi EV şarj istasyonlarına bağlayarak ve kurumsal sosyal sorumluluk (KSS) hedeflerinizi gerçekleştirerek işletmenizin temiz ulaşıma verdiği desteği gösterin. Sadece elektrikli araçları daha iyi kullanan çalışanları elde tutmakla kalmayacak, aynı zamanda ekip üyelerinize mesai saatleri içinde araçlarını rahatça şarj etmelerine yardımcı olmak için kapalı devre ön ödemeli veya faturalı kartlar da verebilirsiniz.

ticari elektrikli araç şarj istasyonları
seviye 2 ev şarj istasyonu

Avm' ler

Türkiye' nin yüzlerce mağazasına EV şarj istasyonları eklemesinin iyi bir nedeni var.    EV sürücüleri, araçlarının yemek yerken, içerken veya alışveriş yaparken meyve suyu alabilecekleri perakende ve konaklama yerlerini ziyaret etme olasılıkları daha yüksektir.    Seviye 2 EV şarj istasyonlarımız ile sunabileceğiniz ekonomik fiyatlar, müşterilerinizin daha fazlası için geri gelmesini sağlayacaktır.

Otoparklar

Ticari otoparklar, konu araçlarını şarj etmeye geldiğinde elektrikli araç sürücüleri için tartışmasız en çok aranan yerlerden biri.   Elektrikli şarj istasyonlarımız size zamana veya güne göre farklı şarj oranları uygulama esnekliği sunar ve gelirlerinizi artırır.    Tüm istasyonlarımız enerji tasarrufludur, hem iç hem de dış mekan kullanımına uygundur ve minimum bakım gerektirir.

seviye 2 ev şarj istasyonu
ticari elektrikli araç şarj istasyonları

Kamu Kuruluşları ve Belediyeler

Elektrikli araçları teşvik ederek ve sürücülere özel EV şarj istasyonları aracılığıyla ihtiyaç duydukları gerekli altyapıyı sağlayarak temiz hava konusunda öncü olun.    Tüm ürünlerimiz akıllı şebekeye hazırdır ve uzun vadeli bir gelir akışından faydalanabilir.    Vatandaşlarınızın rahat nefes almasına izin vermek yeterince teşvik edici değilse, şehrinizde mağaza açmak için yeşil işletmeleri de çekebileceksiniz.

Siteler ve Residancelar

EV'nizi canlandırmak için diğer şarj noktalarına güvenmeyin.  Duvara monte edilebilir Bee Meter'ı ikamet ettiğiniz yere kurun ve evde AC şarjın keyfini çıkarın, zamandan tasarruf edin ve enerjiden bağımsız olun.  Şık tasarımıyla Bee Meter, evinizde 2. seviye şarj için uygun bir şekilde garaj duvarınıza veya park yerinizin yanına monte edilebilir.

Mülkiyet yönetimi