Şarj Faturalandırması ve Ödemeleri

Akıllı şarj faturalandırma ve ödeme çözümleri.  Basit, kazançlı ve güvenilir hizmetlerimizle yenilikçi iş modelinizi destekliyoruz.

Adam elektrikli aracını bir şarj noktasında şarj ediyor

Şarj ağınızla gelir elde etmeye başlayın

Platform, konumlarınız ve kümeleriniz için Tarife Kodları oluşturma ve yönetme olanağı sunar.  Bu nedenle, elektrikli araç şarj faturalandırma işlemlerinizi ve şarj cihazlarınızın gelir yönetimini düzene koyma konusunda tam kontrol sizde.

Fatura bilgilerinin yönetimi ve ayarlanması kolaydır, bir şarj ağı seviyesinden tek bir şarj noktasına kadar.

Toptan Satış faturalandırması – diğer eMSP'lerle

Her EV sürücüsünün şarj noktalarınızda şarj olmasını sağlayın.  Asıl amaç, ücretlendirme noktalarınıza bir tarife belirlemektir, böylece gelir kazanmaya başlayabilirsiniz.  Ayrıca, şarj istasyonlarımızdan ücret alan eMSP'lerin müşterileri ile ücretlendirme işlemleri yapma olanağına da sahipsiniz.

Platform, dolaşım amaçları için toptan EV şarj faturalandırma kurallarını ayarlama imkanı sunar.  Bu, ücret ağı operatörünün, ücret ağının eMSP'ler tarafından kullanımı için çok çeşitli faturalandırma kuralları ve tarifeleri tanımlamasına ve yönetmesine olanak tanır.

GreenFlux EV şarj platformunun kontrol paneli

Geri Ödeme faturası – çalışanlarınız

Çalışanlarınız şirket arabası olarak elektrikli araç kullanıyorsa ve evde şarj ediyorlarsa, şarjın elektrik masrafları özel elektrik masraflarına göre belirlenir.  Geri ödeme faturası ile bu maliyetleri kolayca geri ödeyebilirsiniz.

Platform, bireysel şarj noktaları için EV şarj faturalandırma kuralları oluşturma ve yönetme olanağına sahiptir.  Bunlar tipik olarak, şarj noktası farklı bir son kullanıcı tarafından kullanıldığında, tüketilen elektrik için bir şarj istasyonunun sahibine geri ödeme yapmak için kullanılır.

Perakende faturalandırması – son müşteriniz

Ücret detay kayıtlarını (CDR'ler) kendi CRM ve ERP sistemlerinizle kolayca senkronize edin.  Bu entegrasyon sayesinde, şarj noktalarınızda veya üçüncü parti şarj istasyonlarında şarj kartınızı veya uygulamanızı kullanan müşterilere fatura gönderimi kolayca yönetilir.  Ücretlendirme noktalarınız için kendi EV ücretlendirme faturalama kurallarınızı oluşturun ve ücretlendirme oturumlarının ödemelerini yapın.

Platform, EV sürücüsünün şarj seansları için tarifeler oluşturma ve yönetme imkanı sunar.  Bu, başlangıç ​​tarifesini içeren zaman bazlı veya hacim bazlı bir tarife olabilir.  Ayrıca platform, hesaplanan maliyetler ve ücretlendirme seanslarının hacmi de dahil olmak üzere müşteri başına perakende seanslarına ilişkin periyodik genel bakışlar oluşturabilir.

bir yel değirmeni önünde yolda duran elektrikli araba