Şarj Faturalandırması ve Ödemeleri

Akıllı şarj faturalandırma ve ödeme çözümleri.  Basit, kazançlı ve güvenilir hizmetlerimizle yenilikçi iş modelinizi destekliyoruz.

Adam elektrikli aracını bir şarj noktasında şarj ediyor

Şarj ağınızla gelir elde etmeye başlayın

Platform, konumlarınız ve kümeleriniz için Tarife Kodları oluşturma ve yönetme olanağı sunar.  Bu nedenle, elektrikli araç şarj faturalandırma işlemlerinizi ve şarj cihazlarınızın gelir yönetimini düzene koyma konusunda tam kontrol sizde.

Fatura bilgilerinin yönetimi ve ayarlanması oldukça kolaydır, bir şarj ağı seviyesinden tek bir şarj noktasına kadar tüm alanlarda kaliteli bir yazılım hizmeti sunmaktayız.

Toptan Satış Faturalandırması

EV şarj istasyonu modelleri ve çözümleri konusunda Xşarj olarak 2020 yılında bu alana girdiğimiz günden beri EV şarj istasyonları ve yazılım hizmetleri vermekteyiz. Türkiye genelinde elektrikli araç kullanımını ve sıfır emisyona geçişi hızlandırmak için çıktığımız bu yolculukta, Avrupa'nın en iyi ürün ve yazılım altyapısını kullanarak yüksek kalitede hizmetler sunmaktayız.

2020 yılından bu yana elektrikli araç şarj istasyonları ve yazılımları üreten Art-In Systems, kaliteli hizmet sunmak için Avrupa'nın en iyi ve en kaliteli yazılım altyapılarını kullanmaktadır.

GreenFlux EV şarj platformunun kontrol paneli

Geri Ödeme Faturası

Çalışanlarınız şirket arabası olarak elektrikli araç kullanıyorsa ve evde şarj ediyorlarsa, şarjın elektrik masrafları özel elektrik masraflarına göre belirlenir. Geri ödeme faturası ile bu maliyetleri kolayca geri ödeyebilirsiniz.

Platform, bireysel şarj noktaları için EV şarj faturalandırma kuralları oluşturma ve yönetme olanağına sahiptir. Şarj noktası farklı bir kullanıcı tarafından kullanıldığında, tüketilen elektrik için bir şarj istasyonunun sahibine geri ödeme yapmak için kullanılır.

Perakende faturalandırması – son müşteriniz

Ücret detay kayıtlarını (CDR'ler) kendi CRM ve ERP sistemlerinizle kolayca senkronize edin.  Bu entegrasyon sayesinde, şarj noktalarınızda veya üçüncü parti şarj istasyonlarında şarj kartınızı veya uygulamanızı kullanan müşterilere fatura gönderimi kolayca yönetilir.  Ücretlendirme noktalarınız için kendi EV ücretlendirme faturalama kurallarınızı oluşturun ve ücretlendirme oturumlarının ödemelerini yapın.

Platform, EV sürücüsünün şarj seansları için tarifeler oluşturma ve yönetme imkanı sunar.  Bu, başlangıç ​​tarifesini içeren zaman bazlı veya hacim bazlı bir tarife olabilir.  Ayrıca platform, hesaplanan maliyetler ve ücretlendirme seanslarının hacmi de dahil olmak üzere müşteri başına perakende seanslarına ilişkin periyodik genel bakışlar oluşturabilir.

bir yel değirmeni önünde yolda duran elektrikli araba