HABERLER & DUYURULAR

Ticari kullanıma sahip elektrikli araç şarj istasyonu

Paylaş

Xşarj, elektrikli araçların AC kaynaklı enerji ile şarj edilmesini sağlar. Ticari kullanım için Xşarj özellikle otomatik olarak çalışan ve yönetim sistemi içeren ödeme sistemli şarj cihazlarıdır. Bu şarj istasyonları, park alanları, otoparklar, yol dinlenme tesisleri, restoranlar, alışveriş merkezleri gibi ticari kullanım alanlarında kullanılabilir. Xşarj sadece şarj etmenin yanında istasyonu kuran kişiye ticari olarak para kazandırabilecek niteikte tasarlanmış online ödeme alabilen özellikte bir istasyondur.

Yönetim Sistemi: Ticari kullanım için Xşarj şarj istasyonları, yönetim sistemi ile donatılmıştır. Bu sistem, şarj istasyonlarının kullanımını ve enerji tüketimini izleyebilir ve yönetebilir. Örneğin, şarj istasyonlarının kullanım oranları, enerji tüketimi ve ödeme bilgileri gibi verileri izleyebilir ve raporlayabilirsiniz

Ödeme Seçenekleri: Ticari kullanım için Xşarj şarj istasyonları, çeşitli ödeme seçenekleri sunar. Örneğin, kredi kartıyla online olarak ödeme yapabilir ve şarj hizmrtinden faydalanabilirsiniz.

Uzaktan Yönetim: Ticari kullanım için Xşarj, uzaktan yönetim özelliğine sahiptir.

ŞARJ İSTASYONU TALEP FORMU

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurun, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

İletişim Bilgileriniz
Sizinle Ne Zaman İletişime Geçelim?

Bayi Müşteri Bildirim Formu